Cops and Robbers Apk İndir - Hileli Apk İndir

RaxneL

La Vida Loca
 Araştırma Geliştirme Ekibi
 İçerik Ekibi Sorumlusu
Katılım
27 Ocak 2013
Mesajlar
14,867
Puanları
38
Konum
Balıkesir
Sweet Gaming 'in yayınlamış olduğu eğlenceli beceri oyunu Cops and Robbers 50.000.000+'dan fazla kişi tarafında indirilerek oynanılmaktadır. Aşağıda bulunan Cops and Robbers apk indir ve Cops and Robbers hileli apk indir yazılarına tıklayarak oyunu indirebilirsiniz ve konu içerisinde indirmeden önce oyuna ait görsel ve videoları inceleyebilirsiniz.

Cops and Robbers, polislerden kaçarak altınları toplamanız gereken tek dokunuş kontrollü bir oyundur. Evet klasik yapıya sahip ama oynadıkça insanın oynayası gelen bir oyunla daha karşınızdayım. Cops and Robbers oyununda konunun başında belirttiğim gibi altın topluyorsunuz, siz bir altını topladıkça odanın herhangi bir kısmında yeni altınlar daha belirliyor. Tabii oyunda hırsızlık yaptığınız için poliste sürekli olarak peşinizde olacak. Oyundaki karakterinizi ekrana basılı tutarak kontrol ediyorsunuz ve polisten olabildiği kadar kaçmaya çalışıyorsunuz. Polise yaklandığınız zaman kaybediyorsunuz ve yeniden başlıyorsunuz.

Cops and Robbers'da polisten kaçmak oyunun ilk sürelerinde kolay gibi görünse bile ileride ki zamanlada odanın her tarafından rastgele insanlar geliyor ve bu da bir trafik oluşturuyor. Yani insanlara çarparak hızınızı kaybedebiliyor ve buna bağlı olarakta polise yakalanmış olabiliyorsunuz. Oyunda sadece karakter değiştirme ekstrasına yer verilmiş bunun dışında başka bir özellik yok. Normal şartlarda karakterleri açmak için para harcamanız gerekiyor olsa da dayınız sizin için tüm karakterlerin açık olduğu hileli mod apk dosyasını veriyor. Hemen indirin ve polislerden kaçarak altınları toplayın!


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. -
Üst