Nasıl Kolay Yoldan Guardian Set Alınır? [1 Dakikada] [Video] | Tekrardan Düzeltildi

qReaTs

Üye
 Forum Üyesi
Maalesef yine aynı siz deneyebilir misiniz acaba şuan sorun olmazsa ?

kadir77888a

Üye
 Forum Üyesi
kill your self yapınca hiçç birşey olmuyorr çözüm var mı ?

Interstellar

Üye
 Forum Üyesi
Şu an normal konudaki anlatım ile yapınca işe yaramıyor, başka bir çözüm bulamazsam konuyu kilitleyeceğim. Çözüm yolu arıyorum...

qReaTs

Üye
 Forum Üyesi
Hocam ben bir çözüm yolu buldum Anlatayım isterseniz

- - - Updated - - -

Şimdi o buton işlev görmüyor o yüzden boşveriyoruz onu yapacağımız şey videodaki gibi gerekli butonları tikleyip oyuna girmek 5.000 puana ulaşmak ardından burası önemli çünkü god mode u en son kaldırmazsanız atıyor. tüm tickleri kaldırıyoruz en son god mode un kini kaldırıyoruz bu şekilde ilerleyince beni yavaş yavaş kestiler oyun sonlandı ödülümü aldım. :)

Interstellar

Üye
 Forum Üyesi
Hocam ben bir çözüm yolu buldum Anlatayım isterseniz

- - - Updated - - -

Şimdi o buton işlev görmüyor o yüzden boşveriyoruz onu yapacağımız şey videodaki gibi gerekli butonları tikleyip oyuna girmek 5.000 puana ulaşmak ardından burası önemli çünkü god mode u en son kaldırmazsanız atıyor. tüm tickleri kaldırıyoruz en son god mode un kini kaldırıyoruz bu şekilde ilerleyince beni yavaş yavaş kestiler oyun sonlandı ödülümü aldım. :)
Bu çözüm yolu yorumunuzu okumadan önce aklımdaydı :) Konuya eklendi, sağolun yinede.

Diğer hilelerin tikini kaldırmanıza gerek yok. "Reverse Kill" ve "Godmode" özelliklerinin tiklerini kaldırsanız yeterli olacaktır. Sadece "Godmode" tikini kaldırmanız durumunda, robotlar size saldırdığında "Reverse Kill" özelliği hala açık olduğu için oyundan atacaktır. Konunun en üstünde çözüm verildi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. -